Web Analytics Made Easy -
StatCounter
Yıldız Savaşları filmi, Star Wars' un En İyi Film Olduğuna Dair 10 Kanıt –

Yıldız Savaşları filmi, Star Wars’ un En İyi Film Olduğuna Dair 10 Kanıt

Yıldız Savaşları filmi şu ana kadar yapılmış en iyi film.

Tam olarak 5 Milyar dolar.

Yıldız Savaşları filmi izleyemeyen çocuk ve orta yaş grubu nesli yok denilecek kadar azdır. Dünyayı başka bir nesil sinema severlere gönderiyoruz.

yıldız savaşları

Ama neden bu kadar iyi olmasının sebepleri olmalı.

İşte Star Wars’un şimdiye kadar yapılmış en büyük film olmasının on nedeni.

  1. Açılış Yüksek sesli müzik ve bir başlık taramasıyla başlayan bir film doğrudan on yılların Flash Gordon dizilerinden kopyalandı. Ama neredeyse bu kadar iyi yapmadılar. Sonra geminin içinde uçtu. Ama O, BAŞKA ÜZERİNDEN uçtu! Ve sadece bir gemi değil, iki!
  2. Darth Vader Beş dakika içinde, gördüğümüz en büyük kötü adamı tanıştırdık. Ve işte bu, tek kelime etmiyor. Ama biliyorsun, ondan korkman gerek.
  3. Müzik Haydi John Williams sinema sinemasında ustadır. John Williams ve sonra herkes var.
  4. Lightsabers Orijinal olarak lazer kılıçları olarak tarif edilmişler ve bu türden açık bir icatlardır, ancak bir filmde lazer kılıçların bulunduğu yerlerden başka bir yer bilmiyorum.
  5. Ralph McQuarrie Ortalama film saati Ralph’in kim olduğunu bilmiyor. Bizim iç çekirdeğimiz. Ve biliyoruz ki George’un sözlerini alıp onları güzel ilüstrasyonlara çevirmişti.
  6. Oyuncaklar Lucas, filmlerin nasıl tanıtıldığı konusunda sismik bir değişim yaptı. Oyuncaklar harikaydı. 1977’den 1984’e kadar her Noel ve doğum günümde yeni oyuncaklar aldım. Oyuncakların çocukların filmi tekrar oynatmasına izin verdim. (Çocukları hatırlayın, bu DVD’lerden önceydi.)
  7. Ses Efektleri. Ben Burtt olmadan, lazer patlaması yok, ışın kılıcı sesi yok, kravat avcısının kükreme yok, Chewbacca’da yetişmiyor, çöp kompaktöründen hiçbir şey çıkmıyor, Ölüm Yıldızının patlaması yok. Başka bir deyişle, Star Wars yok.
  8. Endüstriyel Işık ve Büyü Lucas’ın daha önce hiç yapılmamış özel efektlere ihtiyacı vardı. Bu süreçte, Hollywood’un çoğu tarafından kullanılan bir şirket oluşturdu.
  9. Uzay gemileri X-kanat, kravat savaşçısı ve tabii ki Milineum Falcon. Falcon’un kendisi filmlerde bir karakter. Falcon, Falcon nihayet ekranda görününce Güç Uyanıyor olan kalabalığı gördüğüm zamandan daha karakter. Şahsen Jedi’nın Dönüşü’nün bir kısmı, kısmen Falcon’da sahneler oluşmadığı için dizinin favorisi değil.
  10. Kuvvet Herkes Gücüne sahip olmak istiyor. Güç, hikayenin ardındaki maneviyattır. Filmin farklı bir seviyeye gittiği kuvvetle. Hepimiz gücü istiyoruz. Hepimiz bu tür bir güçle ilgileniyoruz.

Bu yüzden şimdiye kadar yapılmış harika bir film. Bu seri filme harddisk dolumu hizmeti erişmek için iletişim bilgileri sayfasına tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by