web analytics

Listenizdeki Filmleri Nereden Temin Ettiniz ?

İnternetten harddisk dolumu veya film dolumu yaptırmak isteyen müşterilerimin çoğu arşivimde olan film listesi ve film arşivi dosyalarımı nereden temin ettiğimi merak etmektedir.

Listenizdeki Filmleri Nereden Temin Ettiniz ?

Listemdeki filmlerin tamamını kendim indirdim. İndirme yerleri olarak, torrent siteleri ve private ftp linkleri kullanmaktayım. Ses senkronu hatalarını kendim düzelttim. Altyazı senkronları tutmayan filmleri yeniden hazırladım. Ekmeğimi bu işten kazanıyorum bu nedenle kimseye güvenerek arşiv satın almamaktayım. Müşteri memnuniyeti açısından elimden geldiğince her filmi detaylıca inceler listeme öyle alırım. Böylece hem siz müşterilerim hem de ben memnun kalmış olur ve oluşan bu güven ortamında sürekli çalışabiliriz.Film Listesi

Listemdeki Filmleri Neye Göre Hazırlıyorum?

Öncelikle filmleri dünyanın tartışmasız en iyi şekilde yorumlayan ve puanlandıran IMDB sistemine göre hazırlıyorum. Düşük puanlı filmlere listemde yer vermemeye çalışıyorum.
Ayrıca benim gözümden kaçmış fakat çok kaliteli filmler olabiliyor bu gibi durumlarda siz müşterilerimin istekleri doğrultusunda listeme yön veriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir