web analytics

Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar artık google ve diğer arama motorlarına kendi ihtiyaçlarını karşılayacak kelimeler yazmaktadır. Kolay erişebilirlik ve hızlı çözümler üreten arama motorları artık film dolumu, bluray film hizmeti gibi film yükletmek isteyen müşterilere hizmet etmektedir. Bizler ise 2007 yılından itibaren sizlere İstanbulda bluray film hizmeti hizmeti vermekteyiz. harddisk dolumu

Film arşivi listemizde, 4k en yüksek kaliteli filmler, 3d üç boyutlu filmler, türkçe dublaj ve yabancı dilde belgeseller, altyazılı diziler, yerli diziler, 1080p kalitesinde yabancı filmler, bilgisayar oyunları, hem yetişkinlere hemde çocuklara yönelik çizgi film ve animeler, türk sinemasından en güzel filmler, kendinizi geliştirmeniz için eğitim setleri.

Şundan çok eminizki siz müşterilerimizin çoğu çeşitli işlerde çalıştığınızdan dolayı film indirmeye veya film arşivlemeye zaman bulamamaktasınız. Arşivden.com olarak sizleri düşündük ve en yüksek hızda internet bağlantısıyla arşivimizi en güncel ve kaliteli hale getirdik. 7/24 açık ve hem indirme hemde harddisk yükleme yapan bir bilgisayar hayal edin.Şimdi size kalan eğer denizciyseniz, askerseniz, öğrenciyseniz, ev hanımı iseniz ya da herhangi bir mesleğe sahip iseniz harddisklerinizi bize göndermek. Gerisini bize bırakın. Çok kısa zamanda harddiskinizi seçtiğiniz arşivi yükleyip size teslim ediyoruz. Teslim ettikten sonra kazandığınız zamanı ister sevdiklerinizle geçirin isterseniz dinlenin. Bu size kalmış. Ayrıca ücretli indirme sitelerine, internete ve elektirk için yapmanız gerek ödemeler cebinizde kaldı.

Teslimatı kargo ve elden teslim yoluyla yapmaktayım. Eğer İstanbul’ da iseniz (Anadolu ve avrupa yakası farketmez) Aksaray tramway durağında, yok ben İstanbul dışındayım derseniz herhangi bir kargo firmasının “yenikapı” şubesinde teslim almaktayım.

Diyelimki tam bir filmkolik ve sinemaseversiniz. Ama harddiskiniz yok ve harddisk dolumu hizmeti almak istiyorsunuz. Bu durumda sizin adınıza istediğiniz boyutta ve hafızada harici harddiski alıp dolum hizmetini tamamlayabilirim. Sadece talep etmeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda açıklık getirdiğim konular dışında bluray film hizmeti sitemi ziyaret ederseniz önceki müşterilerimin hizmetimle alakalı yorumlarını, harddiskler hakkında bilgiler, güncel kampanyalar, iletişim bilgilerim, fiyat listesini ve  harddisklerle alakalı teknik konuları inceleyebilirsiniz. Kadınlara özel filmler, çocuklara özel filmler, erkeklere özel filmler şeklinde kampanyalarımı görmek için sitemi ziyaret ediniz. Peki nerelere hizmet etmekteyiz ? istanbul film dolumu, ankara film dolumu, izmir film dolumu, bursa film dolumu