İzleyecek Film Bulamayanalara , Efsane 5 Film Önerisi

Film Önerileri İçin Tıklayın . . . 

 

İzleyecek Film Bulamayanalara , Efsane 5 Film Önerisi

Elsiyum Yeni Cennet

2 Dünya düşünün.  Ayrıcalıkların olduğu Hayal Edilebileceğiniz Bir Dünya ile Bunun Karşısında Yoksullukla Robotların Emrinde Sömürülen Bir Dünya. YoKsul dünyanın insanlarının tek hayali yeni cennete gitmek. Tıpkı Başroldeki  Matt Damon gibi. Matt Damon’ın yeni Dünyaya Ulaşmak İçin Verdiği Mücadeleyi izliyoruz .

Beyaz kentin sessizliği

Ardı Ardına İşlenen Cinayetler Aynı Zamanda İspanya‘nın tarihi Güzellikleri.Katilin Bir Sanat Eserini Yaratırcasına Özenle Hazırladığı  Cesetler Son ana Kadar Heyecanı Süren Bir Film .

Seventeen

Gençken, kızgın ve izole olduğunuzda yaşamı anlamak çok zordur.Filmimiz 17 Yaşındaki Hector’un Sürekli Suç İşlemesiyle Başlıyor.En sonunda Islah evine Gönderiliyor.Bulunduğu Ortama Adapte Olamayan Hector  Sürekli kaçmaya Çalışır.

Savaş Atı

Bu filme olan beğenimi nasıl ifade edeceğimden emin değilim.Savaşı bir atın gözünden görmek onun bir araç değil de canlı olduğunu gösterebilmiş Kısaca  müthiş bir Steven Spielberg yapımı

 

Ayın Gölgesinde

Kötü Yorumlar Neticesinde Sıfır Beklentiyle Açmıştım. bir netflix yapımına göre oldukça kaliteli bir film Diyebilirim..Polisiye Olarak Başlayan. gizem, gerilim ve bilimkurgunun güzel bir bileşimi olmuş.Bu arada filmin müzikleride efsane. Filmimiz  Birbirinden alakasız, kişilerin iç kanama sonucu ani bir şekilde ölümüyle başlıyor. , Hayatının değişeceğinden habersiz olay yerine giden polis memuru  Thomas Lock Ölümleri İnceleyerek Seri Katil Olabilceğinden Şüphelenir .