Web Analytics Made Easy -
StatCounter
ilk 10 Dizi, İzlenmesi Gereken Diziler, Top 10 Dizi, En iyi 10 dizi

ilk 10 Dizi, İzlenmesi Gereken Diziler, Top 10 Dizi

Merhaba, bugün size özel izlemenizi tavsiye ettiğimiz ilk 10 dizi hakkında bilgi vereceğim. Çok izlenen top 10 dizi ya da en çok beğenilen ilk 10 dizi hizmeti için iletişim adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Haydi başlayalım!

  1. Yürüyen Ölüler – The Walking Dead  – imdb puanı:8,4

ilk 10 diziToplam 8 sezon yayınlanan dizi serisinde bir kasabanın zombi istilasını anlatmaktadır. Kasaba sakinlerinin zombilere karşı verdiği amansızca mücahale filmin ana temasını oluşturmaktadır. The Walking Dead i altyazılı ve 720p görüntü kalitesinden arşivimim bulabilirsiniz.

 

2. La Casa De Papel – Money Heist – imdb puanı: 8,8

ilk 10 dizi8 hırsızın ispanya kraliyetine ait parayı soymak için gösterdiği çabayı konu almaktadır. Toplam 2 sezon yayınlanmıştır. Hırsızlık, işlerini o kadar iyi yapıyor ki kendilerini yakalamak için gelen polisleri çok iyi şekilde yönlendirmektedirler.

 

 

3. El chapo – Uyuşturucu Baronu – imdb puanı: 7,9

ilk 10 dizi90 yılların en ünlü uyuşturucu baronu olan El Chapo’ nun hayat hikayesini anlatmaktadır. Kartellerin yöneltiği, uyuşturucu mafyaların günlük hayatı ve baronların devlet adamları üzerindeki etkisini konu almaktadır.

 

 

 

 

4. Prison Break – Büyük Kaçış – imdb puanı: 8,4

ilk 10 diziBir adamın alüm cezası alan kardeşini idam sehpasından kurtarmak için hapishane kaçış planını konu almaktadır. Bu kaçış planı sırasında gelişen olaylar aksiyon şeklinde izleyicilere aktarılmaktadır. Gizli şifre ve dövmelerle birbirleriyle anlaşmaktadırlar. Mahkumların para sıkıntıları kaçış planını zorlaştırmaktadır.

 

 

5. Dexter – imdb puanı: 8,7

ilk 10 diziBir romandan uyarlanan bu dizide, ilk sezondan sonra roman dışına çıkılmıştır. Hayvanlarla arası iyi olmayan Dexter, aslında bir katil polistir. Öldüreceği insanlar ölümü haketmiştir. Dexter ne yapıp edip çok iyi şekilde saklanmaktadır. Öldürdüğü kişilerin hepsi suçludur.

 

 

 

 

6. Game Of Thrones – Taht Oyunları  – imdb puanı: 9,5

ilk 10 diziİmdb puanından anlaşılacağı üzere herkesin merakla yeni bölümlerinin takip ettiği dizidir. Toplam 7 kraliyetten bahsedilen dizide, kış uğursuzluk demektir. Bol ejderhalı ve entrikaların bol olduğu dizi toplam

 

 

ilk 10 dizi konulu yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by