web analytics

Film Dolumu, film doldurma, harddisk film dolumu

Bu yazının içeriği film dolumu, film doldurma, harddisk film dolumu gibi konulardan oluşmaktadır.

Sinema severler, işini kolaylaştıran, elinin altında istediği zaman ulaşabildiği bir arşiv film listesi talep etmektedirler. Bunun en büyük sebebi, filmlere her zaman ulaşmanın zorluğudur. İnsanlar tatilde, iş yerlerinde evlerinde veya herhangi bir film izleyebilecek yerde internete erişim gibi imkana sahip değiller. Ya da eriştikleri internet hızı istedikleri filmleri en iyi kalitede izlemelerine izin vermemektedir.

film dolumuGünümüz Türkiye’ sinde malesef internet hızı düşük olduğu için insanlar izlemek istediği filmleri, düşük kalitede izlemek zorunda kalmaktadır. 1080p film izlemek istediklerinde internet hızı yetmiyor ya da belirli bir süre sonra internet kotasına takılmaktadır. Kısacası rahatça bir film izleme şansı çok zor olmaktadır. Ya da dizi severler, dizilerini takip etme konusunda ellinin altına hali hazırda bir depoya sahip olmak istemektedir. Sevdiği dizi kaçıncı sezonda, hangi bölümde, altyazısı çıktı mı, türkçe dublajı var mı gibi sorulara cevap bulabileceği bir arşiv dizi takibini kolaylaştırmaktadır. film dolumu

Arsivden.com olarak bütün bu ihtiyaçları karşılayacak film dolumu hizmetimizle, size keyifli seyirler fırsatı sunmaktayız. Sevdiğiniz filmlerin, 1080p film, 720p film, 4k film şeklinde en iyi kalitede, dual yani türkçe dublaj ve orjinal dil seçenekleri sunan, orjinal dildeki filmlerin altyazı sekronları yapılmış arşivimizi harddisk dolumu adı altında harddisklerinize doldurmaktayız.

Peki film dolumu hizmetinden faydalanırken nelere dikkat etmelisiniz ?

  • ilk öncelikle daha önce dolum yaptırmış müşterilerin yorumlarına bakınız, en iyi geri beslemeyi (feedback) alıcılar yapmaktadır.
  • Harddisk dolumu fiyatı listelerini karşılaştırınız. Arsivden.com da en üste menülerden harddisk dolumu fiyatlarını inceyelebilirsiniz.
  • Film dolumu hakkında bilgi talep edin. Harddiskin özellikleri, filmin kaliteleri, en güncel film listesi, en güncel diziler, en güncel türk sineması filmlerini iletişim bilgilerimden bana ulaşarak isteyebilirsiniz.
  • Harddisklerin gerçek kapasiteleri (Örnek 1 TB = 931 gb ) hakkında bilgi sahibi olup, daha sonra arşiv seçmeye çalışın. Çünkü bazen müşterilerim. 1 TB = 1000 gb şeklinde seçim yapmaktadır. Sıra film dolumu işlemine geldiğinde harddisk yetersiz kaldığından seçtiği listede çıkarma yapmak zorunda kalmaktadır.

film dolumu, film doldurma, harddisk film dolumu konulu yazı burada sona ermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir